• Mądre Sówki uczestniczyły w koncercie w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej 🎶🎹🎸, Koncert odbył się w Pałacu w Rybnej.

• Mądre Sówki w Planetarium w Chorzowie

• WITAJ WIOSNO

• Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji "Góra grosza". Wspólnie zebraliśmy 236,08 zł, co przekłada się na ponad 30kg monet💰 Wśród naszych grup zorganizowaliśmy mały wyścig, która grupa nazbiera najwięcej pieniążków. Udało się to Słoneczkom 🌞 Z tej okazji grupa dostała do swojej sali w nagrodę nowe gry i książeczki. Bardzo dziękujemy za tak liczne zaangażowanie!

• Wyróżnienie dla Mileny z grupy "Mądre Sówki" za udział w konkursie „Zabawka logopedyczna”.

• Walentynkowo

• Bal karnawałowy w przedszkolu

• 24 stycznia "Mądre Sówki"wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym dla swoich szczególnych gości - Babć i Dziadziusiów, którzy przybyli zobaczyć i podziwiać zdolności aktorskie swoich wnuków.

Były również pięknie wykonane przez dzieci upominki, które przypomną o tym szczególnym dniu oraz słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadziusiom za tak liczne przybycie

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi podopieczni, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Anioł opiekun dzieci” organizowanym przez przedszkole w Boruszowicach zostali nagrodzeni za swoje wspaniałe prace.

Gratulujemy!!!

• Świąteczny nastrój w naszym przedszkolu.

• Twórczy dzień w grupie Gwiazdeczek. Najpierw bawiliśmy się w malarzy, a później przygotowaliśmy świąteczne pierniczki, które dzieci zaniosły rodzicom do domu. Uśmiechy nie schodziły dzieciom z buziek.

• W czwartek 30 listopada 2023 w najmłodszej grupie przedszkolnej miało miejsce ważne wydarzenie - Pasowanie na przedszkolaka. Było to emocjonujące przeżycie dla dzieciaków, ponieważ pierwszy występowali przed tak dużą publicznością - rodzicami i dziadkami. Pan Dyrektor również nas odwiedził i pasował przedszkolaka na prawdziwego zucha. Było wesoło i kolorowo

• 24 listopada w naszym przedszkolu swoje święto miał Miś. Przez cały dzień bawiliśmy z pluszakami przyniesionymi z domku, a także robiliśmy ich kanapkowe podobizny. Zabawy było co nie miara

• Nasz najmłodszy przedszkolak Bruno wziął udział w konkursie plastycznym "Bezpieczny przejazd kolejowy". Co prawda nie zajął żadnego miejsca, ale liczą się chęci i zapał już od najmłodszych lat ☺️ Serdecznie mu gratulujemy!

• Gwiazdeczki" wzięły udział w ogólnopolskiej akcji "Święty Mikołaj dla seniora". Akcja ta ma na celu spełnić świąteczne marzenia seniorów

• Wycieczka Przedszkolaków do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.Cudownie było spotkać się z bohaterami bajki „Muminki”

• Wycieczka do Przytuliska 🙂 Uwielbiamy to miejsce

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - znakomita okazja do zabawy, świętujemy

• Dzień Kropki w Przedszkolu ☺️

Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami 🔴

• Wydarzenia 2023/34

• Pierwsza mała wycieczka🌼

Przedszkolaki korzystają z pięknej pogody. Nawłoć w wielu odsłonach.